close
loading

facebook twiter youtubefacebook

FIRMA REKREACYJNO ROZRYWKOWA DONER HOP

TELEFON: 601 056 085

p4.jpg
p2.jpg
p3.jpg
p1.jpg

Restauracja Pensjonat u Jana

Restauracja Pizzeria u Jana Konradów  jest restauracją, która może pochwalić się niezwykle bogatym menu z niebywale różnorodnymi potrawami.

Nasza restauracja jest uważana za centrum dobrej kuchni. W naszym menu znajdziecie przysmaki kuchni włoskiej, ale również doskonale przyrządzone potrawy regionalne. Pochlebne opinie na temat naszej restauracji są zasługą naszych szefów kuchni, ale to produkty najwyższej jakości odgrywają najważniejsza rolę. Klienci korzystający z naszych usług cateringowych chwalą nas za smak potraw, świeżość, wielkość porcji oraz nie wygórowana cenę. W naszej ofercie znajdziecie państwo przede wszystkim pizze i obiady domowe, które są przyrządzane według sprawdzonych receptur.

Catering

 

Przygotowujemy oferty cateringowe, dostosowane do indywidualnych wymagań.

Przy sporządzaniu menu pomagamy w doborze ilości oraz rodzaju potraw i napojów. Pomożemy Państwu wybrać menu,

odpowiednio dopasowane do charakteru imprezy, osób biorących udział, pogody i oczywiście wymagań budżetowych. 

 

Menu - Dania

 

 

 

Uroczystości rodzinne i firmowe

 

Uroczystości , spotkania w gronie rodziny czy przyjaciół to zawsze wspaniałe, magiczne chwile. Nie pozwól, aby umknęła Ci nawet krótka chwila na przygotowywanie posiłków i obsługę gości. Oni przyszli do Ciebie, spotkać się z Tobą i resztą rodziny czy przyjaciół. Miej 100% czasu i uwagi dla swoich gości, baw się dobrze i delektuj się każdą minutą spotkania.

Wystarczy, że powiesz jak wyobrażasz sobie spotkanie, jakie menu najlepiej będzie pasowało do Twoich gości, a dokładnie tak wszystko przygotujemy i zorganizujemy.

Mamy bogate doświadczenie i dlatego możemy wiele rzeczy doradzić i podpowiedzieć.

Specjalizujemy się od wielu lat w organizowaniu uroczystości rodzinnych i firmowych. Jesteśmy doskonale przygotowani do przygotowania imprezy w lokalu, u Ciebie oraz w plenerze. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym jak i logistycznym. Wszystko musi działać sprawnie i bez zarzutu.

Menu dopasujemy do Twoich potrzeb zarówno w zakresie ilości i jak przeznaczonego budżetu. Jeśli wśród Twoich gości będą osoby o specjalnych preferencjach jedzeniowych- to również zadbamy o nich, tak aby delektowali się tym co lubią najbardziej.

Wystrój wnętrza buduje atmosferę, dlatego z taką pieczołowitością i uwagą aranżujemy pomieszczenie- oczywiście jeśli takie jest życzenie klienta. Chwile zadumy i refleksji jak spotkanie po pożegnaniu najbliższej osoby wymaga innej oprawy niż szalone chwile związane z narodzinami, ślubem czy spotkaniem kawalerskim!

 

Specjalizujemy się w przygotowywaniu i obsłudze uroczystości rodzinnych takich jak chrzciny, komunie, urodziny, wesela i wszelkiego rodzaju jubileusze. Równie dobrze, za co chwalą nas klienci biznesowi, organizujemy bankiety, konferencje, spotkania kawowe czy wigilie firmowe. Wystarczy, że powiesz jakie masz oczekiwania a dokładnie tak będzie. Liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów świadczą o tym, że wywiązujemy się z naszych obowiązków na piątkę z plusem.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Menu

 g+ youtube mail

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

ul. Wrzosowa 2, 42-290 Konradów

telefon

telefon:

601 056 085

mail

e-mail:

biuro.donerhop@gmail.com